1. VOOR

15.oktoobril toimus Väätsa Põhikoolis konkursi "Tuleviku Klassiruum 2050" I piirkondlik voor. Registreerunud oli 2 kooli: Türi Põhikool ja Väätsa Põhikool. Türi Põhikool osales kahel võistlusalal: tuleviku klassiruum ning animatsioon. Väätsa Põhikool osales neljal võistlusalal: 3D graafika, animatsioon, koolikell ning robootika ja tuleviku klassiruum.
Žüriiliikmed: Enn Lehtpuu - Väätsa Põhikool
                       Egon Peterson - Väätsa Põhikool
                       Laine Aluoja - Türi Põhikool
                       Katrin Puussepp - Järvamaa Arenduskeskus
                       Triin Kaasik - HITSA Innovatsioonikeskus

Peamine soovitus kõikidele meeskondadele on arendada edasi oma tööd  ning samuti koos  juhendajatega vaadata üle konkursi tingimused  (http://www.progetiiger.ee/konkurss) ja lähtuvalt
hindamismudelist (http://progetiigervaatsa.weebly.com/konkursi-toumlouml--ja-hindamisjuhend.html) avada digitaalsesse arengumappi senisest rohkem:
* Milliseks kujunes meeskonnaliikmete ja juhendajate omavaheline koostöö: kuidas olid ülesanded jagatud, milline oli liikmete panus? Selgelt tuleb välja tuua iga liikme panus  ja seda ka tõestada.
* Milliseid uusi teadmisi kogu protsessist õpiti?
* Milline on töö peamine eesmärk ja millist probleemi sellega lahendada püütakse? Kes on töö sihtrühm (kellele ja miks on töö loodud)? Milline on seos õppeainetega? Tooge esile interdistsiplinaarset ja uudset aspekti. Mis saab tööst edasi?
* Milliseid IKT vahendeid, miks ja kuidas kasutati?
* Pöörake tähelepanu töö visuaalsele ja korrektsele vormistamisele ja teostamisele. Esitletud meeskondi tutvustav video on väga hea idee. Probleemiks kuulajale on vali taustamuusika, -heli
 –   võimalusel seda muuta.
Individuaalne tagasiside meeskondadele:

Meie tööle hinnang
Tuleviku klassiruum Hea töö.
Esitlus haaras vaatajad kaasa.
Kuna tegemist on ühese meeskonnaga, siis soovitame töö arendamise järgmiseks etapiks leida üks inimene juurde, kuna töö hindamisel võetakse koostöö aspekti arvesse. Soovitus on edasi arendada ajaloo viktoriini.
Vaadake kõikide meeskondade üldist tagasisidet.
 ........................................................................................................
Tänud züriile tehtud ettepanekute eest. 
Püüame neid kõiki ettepanekuid arvestada ja oma tööd ja koostööd parandada.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar